Haber

Denizli İdmanyurdu yeni sezon hedefini belirledi

– Denizli İdmanyurdu yeni sezon hedefini belirledi

DENİZLİ – Denizli Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Denizli İdmanyurdu Güreller SK, yeni sezonda hedefini üst sıralar olarak belirledi.

Yeni sezonda Denizli Süper Amatör Lig’de mücadele edecek Denizli İdmanyurdu Güreller SK, yeni sezon hazırlıklarını yaklaşık bir haftadır Şirinköy Stadı’nda sürdürüyor. Grubun ekibi büyük ölçüde oluşturulurken, genç yeteneklere öncelik verildi. Takımın tecrübeli çalıştırıcısı Gökhan Kaynak, yeni dönem çalışmalarına değinerek, zorlu hazırlık çalışmalarından bahsetti. Kaynak, çalışmaların iyi gittiğini belirterek, “Geçen hafta perşembe günü başladık. Biraz daha toparlanmaya çalışıyoruz. Şu anda çok iyi gidiyor. Amacımız ligi iyi bir yerde bitirmek. Hedefimiz ligi iyi bir yerde bitirmek.” İyi bir kadromuz var. Yeni ve iyi bir kadro kurduk. İç transfer için 3 oyuncuyla anlaştık.” “10 oyuncumuzun tamamı aramıza yeni katıldı. Artı gençlerimiz de var. Ayrıca alttan gelen gençler de aramıza katılacak. 23-24 kişilik bir kadroyla hedefe yürümek istiyoruz. Tabii ki bir kadromuz var. Hedef, herkesin bir hedefi var. Yılsonunda hep birlikte göreceğiz” dedi.

“İyi bir ekip oluşturduk”

Nasıl iyi bir takım oluşturdukları ve nasıl bir oyun oynamak istedikleri konusunda değerlendirmelerde bulunan Gökhan Kaynak, “Bu sene sahada fair-play çerçevesinde mücadele eden, oynamaya çalışan bir takım oluşturmak istiyoruz. Sahada daha düzgün oyunlar oynuyor, pas oyununa önem veriyor, gençlere önem veriyor.Bunu hep birlikte zamanla göreceğiz.Elbette aramıza yeni katılan, ilerleme kaydeden gençlerimiz de olacak.Belki ileride Sene sonunda inşallah gol gelirse yine aramızda olacak gençler olur. Dolayısıyla iyi bir kadro oluşturduk. Uygun bir oyun. Maça izleme zevki yüksek gelenler Sezon boyunca keyif alacağız. Ama her şeyden önce içerde oynayan oyuncularımızın keyif alacağı bir oyun anlayışını sahaya yansıtacağımızı düşünüyorum. Umarım böyle olur” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu